ul. Anyżowa 2a, 91-358 Łódź
512382321
kontakt@pracowniatytka.pl

Dorośli


Warsztaty kulinarne
Czy można zakochać się w jedzeniu? Można i jak wiele daje ta miłość przyjemności możecie przekonać się na naszych warsztatach. Będziemy delektować się smakiem, zapachem i radosną atmosferą wspólnej pracy. Zwrócimy uwagę szczególnie na dania kuchni łódzkiej, staropolskiej oraz cudowne, tradycyjne wypieki.

Co się dzieje z naszym zdrowiem? Powodów dolegliwości może być wiele, ale niewątpliwie jedną z przyczyn wielu schorzeń może by nieodpowiednia dieta. Pierwsze kroki kierujemy do lekarza, dietetyka z nadzieją na szybką poprawę. Dostajemy zalecenia, których często nie jesteśmy w stanie wprowadzić w życie. Wszystko wydaje nam się ogromnie skomplikowane. A nie musi tak być….

Jako jedyna w Łodzi pracownia kulinarna łączymy teorię żywienia z praktyką. Podczas zajęć w sposób nieskomplikowany wyjaśniamy przyczyny i skutki choroby oraz przedstawiamy zasady radzenia sobie w zaistniałej sytuacji. Ale co najważniejsze przygotowujemy dania, które pomogą nam przełamać się i gotować zgodnie z zasadami poprawiającymi komfort naszego życia.