ul. Anyżowa 2a, 91-358 Łódź
512382321
kontakt@pracowniatytka.pl

O Nas


13015663_219027081803889_5263919926568884080_n_899876
mgr Anna Wojciechowska
Absolwentka Geografii Turyzmu i Hotelarstwa UŁ. Z zamiłowania kucharka, podróżniczka, wielbicielka dobrego jedzenia. Pomysłodawczyni i realizatorka projektu „Tytka”. Autorka książki „Fifka i żulik czyli domowa kuchnia łódzka”. Ale przede wszystkim mama trójki fantastycznych dzieciaków. Prowadzi zajęcia kulinarne z dziećmi i młodzieżą oraz z domowej kuchni łódzkiej.

kkk_452258
mgr Magdalena Makarowska
Dietetyk, biotechnolog, pedagog, mama 6-letniej córki Wiktorii, autorka serii poradników "Jedz pysznie, chudnij cudnie"...

Posiada szkolenia potwierdzone certyfikatem MEN – w Centrum kształcenia kadr sportowych Olimpiakos” - „Żywienie i suplementacja w sporcie", „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży", „Żywienie w stanach chorobowych",oraz szkolenia Polskiego Towarzystwa Dietetycznego - Bilansowanie diet roślinnych w teorii i praktyce”. Autorka projektu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym” Rosnę zdrowo bo wiem co jem”. Organizatorka warsztatów kulinarnych w przedszkolach, szkołach i innych placówkach.
Autorka jadłospisów dla cateringu dietetycznego Food Market- bilansowanie diet dla dzieci w przedszkolach, żłobkach, szkołach, dla sportowców, dla osób na dietach odchudzających, dla osób na dietach roślinnych.
Wykładowca na warsztatach w ramach projektu Aktywna Położna oraz Planeta Dziecko, autorka artykułów na temat zdrowego odżywiania w magazynie Moda na Zdrowie .
Certyfikowany Członek Zwyczajny Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków ze statusem Doradca Żywieniowy oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego .
Gość programów TVN - DDTVN, Stylowy Magazyn i Pytanie na śniadanie TVP2.
Na co dzień zajmuje się układaniem indywidualnych planów dietetycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dla osób z problemami z nadwagą oraz przy problemach zdrowotnych.
Pasjonatka diet roślinnych.
Właścicielka gabinetu dietetycznego Centrum - Natura w Łodzi.