ul. Anyżowa 2a, 91-358 Łódź
512382321
kontakt@pracowniatytka.pl

Warsztaty


Co się dzieje z naszym zdrowiem? Powodów dolegliwości może być wiele, ale niewątpliwie jedną z przyczyn wielu schorzeń może by nieodpowiednia dieta. Pierwsze kroki kierujemy do lekarza, dietetyka z nadzieją na szybką poprawę. Dostajemy zalecenia, których często nie jesteśmy w stanie wprowadzić w życie. Wszystko wydaje nam się ogromnie skomplikowane. A nie musi tak być….

Jako jedyna w Łodzi pracownia kulinarna łączymy teorię żywienia z praktyką. Podczas zajęć w sposób nieskomplikowany wyjaśniamy przyczyny i skutki choroby oraz przedstawiamy zasady radzenia sobie w zaistniałej sytuacji. Ale co najważniejsze przygotowujemy dania, które pomogą nam przełamać się i gotować zgodnie z zasadami poprawiającymi komfort naszego życia.

W Pracowni Tytka odbywają się m.in:
- warsztaty kulinarne dla dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich (specjalnie skonstruowane pod kątem zdrowego żywienia)
- warsztaty dla dorosłych
- warsztaty fotograficzne
- urodzinowe przyjęcia
- specjalistyczne warsztaty kulinarne dla osób z chorobami dietozależnymi (alergie, otyłość, cukrzyca, celiaklia, nadciśnienie, dna moczanowa, choroby trzustki, wątroby i jelit)
- imprezy firmowe

Poza oferowanymi przez nas warsztatami istnieje możliwość zorganizowania spotkań o określonym zakresie i tematyce.